Friday , 27 November 2020

KALAJA: VLLAZNIA E VENDOSUR PR FITORE NDAJ FLAMURTARIT

Ndeshja e s shtuns ndaj Flamurtarit sht shum e rndsishme pr Vllaznin dhe asaj nuk i falet as barazimi. Kjo sht deklarata e br nga mesfushori Arlind Kalaja i cili pr mediat ka shprehur besimin e tij t plot pr suksesin n kt ndeshje.

Ndrkoh, i pyetur pr formn e tij sportive ngaq vjen pas disa dmtimesh dhe mungesn e golit n kt kampionat, 21 vjeari ka deklaruar se edhe goli do t vij dhe natyrisht q po punon fort n do seanc pr t kapur formn m t mir.

Ndeshja Vllaznia- Flamurtari e vlefshme pr javn e 21-t t Superligs, do t luhet t shtunn n orn 14.00 n stadiumin “Loro Borii” dhe kuqebluve sigurisht jan t vendosur pr t mos br hap t gabuar sepse ndryshe pasojat do t ishin t mdha pr ta.

Lexoni dhe kete

VLLAZNIA U-21 FITON 5 – 0 NDAJ AKADEMISË SË FUTBOLLIT

Vllaznia U21 ka marre nje tjeter fitore ne kampionat dhe tashme eshte ngjitur ne kuoten …