Tuesday , 25 February 2020
Breaking News

KALAMISHI: NDAJ VLLAZNIS KA NJ SULM T TURPSHM

Klubi Vllaznia sht duke menduar seriozisht pr gjetjen e trajnerit t ri t Vllaznis. Administratori Neritan Kalamishi ka shfrytzuar nj mbledhje t sotme t t gjith trajnerve t Akademis pr t marr mendimin e trajnerve t saj pr emrin m t mundshm dhe m t prshtatshm pr trajnerin e ardhshm t kuqebluve. Kt administratori e ka br t ditur edhe n prononcimin pr mediat.

Por numri 1 i klubit shkodran i sht prgjigjur pyetjeve t gazetarve edhe n lidhje me shtjen e auditit t Bashkis por edhe t rrogave t padhna e pr kto ai ka thn e nuk asgje te vertete, por ka nje sulm te turpshem.

 

Situata n pragndeshjen me Tirann ksisoj duket se do t jet srish e nxeht me deklarata t tilla megjithat tashm tek Vllaznia ajo sht kthyer n mod dhe ndoshta vetm kshtu mund t merren rezultatet pozitive.

Lexoni dhe kete

BASKETBOLL/ TË MARTËN ORA 18.00 VLLAZNIA – PEJA

Sfidat e kombëtares shqiptare do t’i lënë vendin ndeshjes së Ligës Ballkanike në mes Vllaznisë …