KANDIDATI I PD, BARDH SPAHIA, TAKIM ME BANORËT E FSHATIT SHTOJ

Mungesë investimesh, harresë totale e qeverisë, ushqime me listë, mungesë punësimi, emigracion.

Me këto fenomene jetojnë cdo ditë banorët e Shtojit në Njësinë Administrative në Rrethina në Shkodër.

Kandidati i PD Bardh Spahia eshte takuar me banore te zones dere me dere duke u njohur me keto problematika te cilet gjate 8 viteve te fundit e kane bere me te veshtire jeten e ketyre banoreve.

Sipas Spahisë, këto zgjedhje nuk janë as Bashën, as për Ramën, janë për të ardhmen, për shpresë, për zgjidhje, të cilat i ofron vetëm programi i Partisë Demokratike.

Lexoni dhe kete

MEDIU: NË ZGJEDHJET E 25 PRILLIT, QYTETARËT TË SHOHIN INTERESAT E TYRE

Kreu i PR, Fatmir Mediu, zhvilloi disa takime me banorë të zonës së Levanit të …