Thursday , 15 April 2021

KANDIDATI I PD, BARDH SPAHIA, TAKIME ME BANORËT E KIRASIT

Kandidati per deputet i PD-se ne Qarkun Shkoder, Bardh Spahia, ka zhvilluar nje takim me banoret e lagjes Kiras.

Gjatë bashkëbisedimet me banorët u evidentuan nevojat e menjëhershme për një qeveri që mendon për njërëzit, për zhvillimin ekonomik dhe mirëqënien e familjeve shqiptare.

Spahia u shpreh gjate takimit se rritjen e mireqenies e sjelle vetëm programi PD dhe data 25 Prilli është dita në të cilën do të ndajmë njëherë e mirë të keqen më të mirë, me një qeveri që ka në programin e saj, zhvillimin ekonomik, mirëqënien dhe integrimin europian të Shqipërisë.

Lexoni dhe kete

MEDIU: RAMA DO QË SHQIPTARËT TË LARGOHEN NGA SHQIPËRIA

Kreu i PR, Fatmir Mediu, ka zhvilluar një takim me shtabin elektoral në Tiranë. Mediu …