Thursday , 15 April 2021

KANDIDATI I PS, ILIR BEQAJ, TAKIM ME SPORTISTËT E SHKODRËS

Kandidati per deputet i Partise Socialiste ne Qarkun Shkoder, Ilir Beqaj, gjate nje bashkebisedimi te lire me sportistet e Shkodres dhe njerez te sportit tha se Partia Socialiste ka ne prioritet për qeverisjen e ardhshme ka edhe programin për zhvillimin e sportit.

Te pranishmit evidentuan problematikat kryesore.

Sipas Beqajt, te pasurit e nje pallati sporti dinjitoz eshte mese i arritshem dhe investimi qe do behet per Krijimin e Kopshtit te Talenteve Shkodrane do zgjidh disa nga problematikat qe sportistet kishin sidomos per talentet e reja.

Lexoni dhe kete

MEDIU: RAMA DO QË SHQIPTARËT TË LARGOHEN NGA SHQIPËRIA

Kreu i PR, Fatmir Mediu, ka zhvilluar një takim me shtabin elektoral në Tiranë. Mediu …