Wednesday , 25 November 2020

KANOS ME ARME BASHKEFSHATARIN, NE KERKIM 31- VJEARI

Policia e Shkodrs ka br t mundur parandalimin e nj vrasjeje n fshatin Ndreaj, duke shpallur n krkim nj 31-vjear.

Sipas policis ngjarja ka ndodhur rreth ors 20.30 t s Premtes ku jan konfliktuar pr motive t dobta shtetasi M. K dhe Tom Papi, 31 vje.

Fal ndrhyrjes s shpejt t policis sht evituar agravimi i ngjarjes. N vend u gjet dhe u sekuestrua n cilsin e provs materiale edhe arma e Papit. Fatmirsisht nuk ka pasur t lnduar. Ndaj 31-vjearit rndon akuza e kanosjes dhe armmbajtjes pa leje.

Lexoni dhe kete

SHPERTHIM NE NJE OBJEKT NE NDERTIM NE SHENGJIN

Një sasi lëndë plasese ka shpërthyer në një objekt në ndërtim në Shëngjin. Ngjarja ndodhi …