Breaking News

KERCENOI BASHKESHORTEN PER VRASJE, 36-VJEÇARI ARRESTOHET NGA POLICIA E LEZHES

Policia e Lezhës shpetoi jeten e nje e gruaje e cila po kercenohej per vrasje nga burri i saj 36 vjecar. Kur policia shkoi ne shtepine e cifti gjeti droge. Në sallën operative u be nje telefonate se në një banesë në Kotërr-Lezhë ka një konflikt. Shërbimet e Komisariatit të Policisë Lezhë, kanë shkuar menjëherë ku kanë konstatuar se po ndodhte një konflikt në familje, mes një çifti.

Falë ndërhyrjes në kohë efektivët e policisë kanë parandaluar përshkallëzimin e mëtejshëm të konfliktit, ku shtetasi Andi P., po ushtronte dhunë ndaj bashkëshortes së tij. Nga kontrolli fizik dhe i banesës Policia ka gjetur dhe sekuestruar në cilësinë e provës materiale, 460 fara narkotike të dyshuara Cannabis Sativa dhe 61 gramë lëndë bimore në formë boçe . Me pas, Policia Lezhë arrestoi 36-vjecarin.

Lexoni dhe kete

BIEN AKSIDENTET ME VDEKJE

1 në 5 aksidente kanë tregues sjelljen e këmbësorit, është ky përfundimi i nxjerr nga …