Sunday , 17 December 2017
Breaking News

KERCENOI BASHKESHORTEN PER VRASJE, 36-VJEÇARI ARRESTOHET NGA POLICIA E LEZHES

Policia e Lezhës shpetoi jeten e nje e gruaje e cila po kercenohej per vrasje nga burri i saj 36 vjecar. Kur policia shkoi ne shtepine e cifti gjeti droge. Në sallën operative u be nje telefonate se në një banesë në Kotërr-Lezhë ka një konflikt. Shërbimet e Komisariatit të Policisë Lezhë, kanë shkuar menjëherë ku kanë konstatuar se po ndodhte një konflikt në familje, mes një çifti.

Falë ndërhyrjes në kohë efektivët e policisë kanë parandaluar përshkallëzimin e mëtejshëm të konfliktit, ku shtetasi Andi P., po ushtronte dhunë ndaj bashkëshortes së tij. Nga kontrolli fizik dhe i banesës Policia ka gjetur dhe sekuestruar në cilësinë e provës materiale, 460 fara narkotike të dyshuara Cannabis Sativa dhe 61 gramë lëndë bimore në formë boçe . Me pas, Policia Lezhë arrestoi 36-vjecarin.

Lexoni dhe kete

MERR TJETËR RRJEDHË VRASJA E VËLLAIT TË ISH-DEPUTETIT TË LEZHËS

Merr nje rrjedhe tjeter vrasja e vellait te ish-deputetit socialist ne Lezhe, Arben Ndoka. Vrasja …

Abonohu per lajmet e fundit
Thanks for signing up. You must confirm your email address before we can send you. Please check your email and follow the instructions.
Abonohu sot per lajmet me te fundit !
×
×
WordPress Popup Plugin