Tuesday , 16 January 2018
Breaking News

KESHILLTARET E PRESIDENTIT, VIZITE NE SHTEPINE E FLORENC BEQIRAJT

Nje perfaqesi e Presidentit te Republikes, Ilir Meta, kane zhvilluar nje vizite kete te diele ne familjen e Florenc Beqirajt ne Shkoder. Tedi Blushi, ne emer te presidentit Meta garantoi se trupi i pajete i Florencit do te vij sa me shpejt drejt Shqiperise. Blushi tha se presidenti gjithashtu ka mbajtur kontakte me autoritetet shteterore franceze dhe shqiptare per zbardhjen e rrethanave qe cuan ne humbjen e jetes se florencit.

Ne bashkebisedim me keshiltlaret e presidentit, e ema e Florencit, tregoi telefonaten e fundit me djalin e saj.

Dy keshilltaret e presidentit, Tedi Blushi dhe Ylli Asllani, gargantuan se ngjarja e rende me viktimen Floren Beqiraj do te zbardhet shume shpejt.

Lexoni dhe kete

HARROHET 14 JANARI NE SHKODER

Me 14 janar të vitit 1990 disa të rinjë të Shkodrës si Rin Monajka, Dedë …