Kim nxjerr te pasmet…

Nj tjetr foto provokuese e Kim Kardashian pr revistn Paper.Nse ka nj gj pr t ciln sht e famshme Kim Kardashian, ajo sht fundshpina e saj dhe tani q sht grua e martuar dhe nn e nj vajze t vogl, duket se 33-vjearja e ka par t arsyeshme ta shfaq at komplet t zbuluar.

1111_KIM_KARDASHIAN_PAPER_MAGAZINE_RAW_largeKimi ka pozuar nudo pr kopertinn e revists Paper. N foto ajo shihet me kurriz nga aparati duke treguar t pasmet e saj.

Lexoni dhe kete

Betej bukurie mes motrave Kardashian

Ajo sht m e famshme por mesa duket edhe motra e saj nuk mbetet pas …