KOKAJ: ASKUSH NUK DO MUND T PREK QOFT EDHE NJ VOT!

Banort e Gruemir ezmes kan zhvilluar nj takim me kandidatin e Partis Demokratike pr bashkin e Malsis s Madhe Anton Kokajn. Gjat bashkbisedimit me Kokajn, banort kan theksuar se jetesa ka ardhur duke u vshtirsuar gjat qeverisjes s majt ndrsa me 21 Qershor do votojn masivisht Partin Demokratike.

Drejtuesit e PD- s n Malsi t Madhe kan theksuar se kandidati iPS- s Tonin Marinaj ka prgjegjsi pr fajet e qeverisjes t s djathts pasi ka qn n kupoln drejtuese ndrsa u hoq si i pa-aft nga Edi Rama.

Deputeti I PD- se Gjovalin Bzhetaj ka krkuar mbeshtetje nga banort e ktij fshati pr PD- n dhe Anton Kokajn.

Prpara prkrahsve t Gruemir- ezmes Anton Kokaj ka garantuar t gjith banort e Malsis s Madhe se askush nuk do mund t preke qoft edhe nj vot t vetme. Kokaj ka denoncuar publikisht tentativat pr presion dhe manipulim n kt bashki nga prfaqsuesit e mazhorancs.

Partia demokratike synon t marr nj rezultat t thell edhe n komunn e Gruemirs duke u nisur edhe keq- qeverisja e s majts gjat ktyre 2- viteve t mazhorancs.

Lexoni dhe kete

VËSHTIRËSITË EKONOMIKE DHE PROBLEMATIKAT E TREGUT

Drejtuesi politik i PD në Qarkun Shkodër, Helidon Bushati, zhvilloi një vizitë në fshatin Kosmaç, …