Saturday , 18 March 2023

KOKAJ: DO ZGJIDHIM PROBLEMIN E UJIT N M. MADHE

Ndalesa e radhs e kandidatit t Partis Demokratike Anton Kokaj ka qen fshati Hysaj n komunn e Gruemirs ku ka bashkbiseduar me banort e ksaj zone. Keto t fundit prve mbshtetjes pr fitore n zgjedhjet e 21 Qershorit i kan br t ditur edhe disa nga problematikat me t cilat po prballen.

Nga ana tjeter kryetari i Partis Demokratike Ramiz obaj prpara banorve t fshatit Hysaj ka theksuar faktin se premtimet e kandidatit t selis blu do realizohen pasi pr kto premtime sht garant vet Ramiz obaj.

N fjaln e tij prpara banorve te Hysajve, Anton Kokaj ka premtuar se uji i pijshm do t zgjidhet brenda pak kohsh pas fitores s tij me 21 Qershor, ndrsa ka komentuar edhe premtimet e mazhorancs.

Edhe nga ky fshat Anton Kokaj ka marr premtimin pr fitore me 21 Qershor, e cila do i paraprij fitores n t gjith Malsin e Madhe.

Lexoni dhe kete

AMBASADORI ITALIAN MESAZHE PËR POLITIKËN NGA SHKODRA

Nga Shkodra, ambasadori i Italisë në Shqipëri, Fabrizio Bucci përcolli disa mesazhe për politikën në …