KOKAJ: MALËSIA E MADHE ËSHTË E KAPUR PENG

Si në të gjithë vendin, edhe në Bashkinë Malësi e Madhe, ka nisur puna për përzgjedhjen e kandidaturave për deputetë dhe kryetarë bashkie nga Partia Demokratike. Për këtë proçes flet kreu i PD në Malësi të Madhe, Anton Kokaj.

A ka një thirrje për rikthimin në parti për ato që kanë kontribuar ndër vite në PD Malësi e Madhe? Për këtë Kokaj thekson…

Sipas Kokaj, Malësia e Madhe është e kapur peng…

Të shtunën do organizohen një sërë takimesh në grup-seksionet e Partisë Demokratike, Malësi e Madhe.

Lexoni dhe kete

ZGJEDHJET E 30 QERSHORIT NË BASHKINË LEZHË, JA ÇFARË KËRKON GJYKATA E LEZHËS

Pas ankimimit të paraqitur nga PD Lezhe, Gjykata e Rrethit Gjyqësor Lezhë ka vendosur shfuqizimin …