KOKAJ: PD- ja NUK PO ZBATON MARREVESHJEN ME PR- ne

Ndrsa 38 kshiltar t majt dhe t djatht votun pro pakets fiskale t bashkis Shkoder, 4 kshilltar abstenuan, mes tyre 3 kshilltart e partis republikane dhe kshilltari I Ors s Shqipris.

Ka qn kshilltari republikan gaspr Kokaj ai I cili ka komentuar votat e republikanve, q sipas tij ka t bj me mos respektimin e marrveshjes n mes PD dhe PR- s nga demokratt dhe kryebashkiakja Voltana Ademi.

E ndrkoh si asnjher tjetr kshilltart e majt kan votuar unanimisht paketn fiskale te bashkis Shkoder.

Lexoni dhe kete

LULZIM BASHA NË MBËSHTETJE TË FËRMERËVE

Jemi i vetmi vend që nuk kemi subvencione për fërmerët. Kështu u shpreh kreu i …