KOKAJ: SBASHKU DO BASHKQEVERISIM MALSIN!

Kandidati i Partis Demokratike n bashkin e Malsis s Madhe sht ndalur n takimin e radhs n fshatin Balshaj n komunn e Gruemirs ku ka bashkbiseduar me banort e ksaj zone.

Drejtuesit e PD-s kan kkuar votn e banorve t Balshajve me 21 Qershor pr Anton Kokajn dhe Partin Demokratike.

Kandidati i s djathts Anton Kokaj ka theksuar se pas fitores me 21 qershor, banort do jen pjes e pandashme e qeverisjes s pushtetit lokal.

Fshati Balshaj sht nj nga bastionet e s djathts n Malsi t Madhe ndrsa banort premtojn nj rezultat edhe m t thell pr PD-n dhe Anton Kokajn.

 

Lexoni dhe kete

VËSHTIRËSITË EKONOMIKE DHE PROBLEMATIKAT E TREGUT

Drejtuesi politik i PD në Qarkun Shkodër, Helidon Bushati, zhvilloi një vizitë në fshatin Kosmaç, …