Friday , 15 December 2017

KOKAJ: TE BASHKOHEMI PER FITOREN E 25 QERSHORIT

Takimi me strukturat e partisë demokratike në Tamare te njesise administrative  te Kelmendit ka qënë ndalesa e radhës për kandidatin e selisë blu për deputet ne qarkun e Shkodres Anton Kokajn. Gjatë bashkëbisedimit me demokratët e Tamares Anton Kokaj ka kerkuar që të bashkëpunohet për ti dhënë përgjigjen e duhur atyre që po tentojne të blejnë votat.

Sipas drejtuesve të PD- së në Malësinë e Madhe, Kelmendi do jetë I pari që do reagojë me 25 Qershor me një fitore të thellë, ndërsa kanë bërë thirrje që të mos votojnë partitë e vogla.

 

Edhe gjatë takimit në Tamarë, Anton Kokaj ka marrë mbështetje maksimale nga demokratët ndërsa me vetë ka marrë edhe premtimin për një fitore të thellë me 25 Qershor.

 

Lexoni dhe kete

META URON BASHEN PER 27-VJETORIN E THEMELIMIT TE PD-se, JA ÇFARE I THOTE

Presidenti i Republikës, Ilir Meta ka uruar Lulzim Bashën në 27-vjetorin e themelimit të PD. …

Abonohu per lajmet e fundit
Thanks for signing up. You must confirm your email address before we can send you. Please check your email and follow the instructions.
Abonohu sot per lajmet me te fundit !
×
×
WordPress Popup Plugin