Saturday , 24 October 2020

KOMUNA QENDR, QINDRA PRKRAHS MBSHTESIN ANTON KOKAJN

Banort e komuns Qendr Koplikut i kan rezervuar nj pritje mjaft entuziaste kandidatit t partis demokratike n bashkin e Malsis s Madhe Anton Kokajt. Banort e ksaj komune i kan premtuar Kokajt fitore t thell n kt zon me 21 Qershor.

N fjaln prshendetse prpara qindra prkrahsve, kryekomunari i Komuns Qendr Isa Rama u ka br thirrje banorve t ksaj zone q m 21 Qershor t votojn Anton Kokajn dhe Partin Demokratike.

Edhe deputeti i rrethit t Malsis s Madhe, Gjovalin Bzhetaj ka theksuar se mazhoranca sht drejtimi i duhur pr vendin ton.

Kandidati i s djathts Anton Kokaj i ka krkuar malsorve q t mos bien pre e manipulimeve t deputetit socialist n rrethin e Malsis s Madhe.

Pritja e rezervuar pr kandidatin Anton Kokaj ka qn ndr m t veantat ndrsa banort e ksaj zone i kan premtuar nj tjetr fitore Partis Demokratike n kt komun.

Lexoni dhe kete

PËRZGJEDHJA E KANDIDATËVE PËR DEPUTETË NË PARTINË DEMOKRATIKE

Komisioni i vlerësimit të Kandidatëve pranë PD-së përmbylli të enjtën proçesin për përzgjedhjen e kandidatëve …