ROZAFA

Lexoni dhe kete

KRYEMINISTRI GJATE DEGJESES ME QYTETARET IRONI ME ADEMIN: SI TE FLASESH ME MURET

Gjatë dëgjesës publike me qytetarët e Shkodrës, kryeministri Rama u shpreh se në muajt në …

Abonohu per lajmet e fundit
Thanks for signing up. You must confirm your email address before we can send you. Please check your email and follow the instructions.
Abonohu sot per lajmet me te fundit !
×
×
WordPress Popup Plugin