Tuesday , 16 January 2018

KONVIKTI I UNIVERSITETIT GATI PER STUDENTET

Kryetari I bashkisŽ sŽ Shkodres Lorenc Luka ka pritur nŽ njŽ takim ambasadorin e PolonisŽ nŽ vendin tonŽ Marek Jezioski. Pasi I ka uruar mireseardhjen kryebashkiaku Luka eshte ndalur tek urat e bashkepunimit.Nga ana tjeter ambasadori polak ka beret e ditur edhe disa nga projektet ne mes shtetit polak dhe rajonit te Shkodres.†Ambasadori i PolonisŽ nŽ vendin tonŽ Marek Jezioski ka zhvilluar njŽ takim tŽ ngrohtŽ me kryetarin e BashkisŽ sŽ Shkodres Lorenc Luka. GjatŽ kŽtij takimi ambasadori Jezioski ka premtuar investime nŽ rajonin† e Shkodres.

Lexoni dhe kete

RRUGA E TOROVICES, FRROKAJ BIND RAMEN

Darka e s√ę premtes e Kryebashkiakut t√ę Lezh√ęs Fran Frrokaj me Kryeministrin Edi Rama, i …