KOPLIK, QYTETARET MBESHTETJE PROTESTES SE OPOZITES

Protesta e opozites eshte e drejte dhe duhet te vazhdoje deri ne arritjen e qellimit per zgjedhje te lira dhe te ndershme me nje qeveri teknike. Deklarata ka ardhur nga banoret e bashkise se Malesise se Madhe te cilet jane ne mbeshtetje te protestes se opozites ndersa e konsiderojne kete proteste si e vetmja mundesi per tiu degjuar zeri i tyre pasi qeveria nuk ka reaguar perballe kerkesave te tyre.

Partia demokratike dega e Malesise se Madhe ka ftuar qytetaret e kesaj bashkie qe ti bashkohen cadres se lirise diten e Shtune perpara kryeministrise.

Lexoni dhe kete

MEDIU: NË ZGJEDHJET E 25 PRILLIT, QYTETARËT TË SHOHIN INTERESAT E TYRE

Kreu i PR, Fatmir Mediu, zhvilloi disa takime me banorë të zonës së Levanit të …