Sunday , 1 November 2020

KOSMAI GARANTON NJ VOT MASIVE PR ZEF HILN

Fshati Kosma n Komunn e Bushatit ka garantuar mbshtetje masive pr kandidatin e PD-s Zef Hila n zgjedhjet e 21 Qershorit. N nj takim me banor t zons, me prezencen edhe t drejtuesve t lart te PD-s, kandidati Hila mori mbshtetjen e banorve. Drejtues t PD-s deklaruan se kto zgjedhje jan tepr t rndsishme dhe se fitorja sht objektivi i spektrit t djatht.

Kandidati i PD-s Zef Hila para banorve ka garantuar se do shrbim do t jet prezent n do njsi administrative, ndrkoh qe i premtoi banorve se s bashku ata do t ken nj kontrat me njri tjetrin.

Nga ana e tyre vet banort, i garantuan kandidatit t djatht mbshtetjen maksimale.

Zef Hila, vijon n kt mnyr takimet me banor t zonave t Bashkis s Re te Vau Dejsit, duke marr mbshtetjen maksimale nga banort e ksaj zone.

Lexoni dhe kete

BEQAJ: I PA KËNAQUR NGA PËRFORMANCA E KËSHILLIT BASHKIAK SHKODËR

“Nuk jam i kënaqur me jetën politike që bënë Këshilli Bashkiak i Shkodrës sot”. Ka …