Saturday , 20 April 2019

KQZ, THIRRJE PARTIVE POLITIKE

KQZ u ka bërë thirrje partive politike të depozitojnë urgjentisht emrat e propozuar për anëtarët e KZAZ, pasi sot është afati i fundit. Në një deklartatë për mediat, zëdhënësja e KQZ, Drilona Hoxhaj, tha se nuk do tolerohen vonesa.

Zgjedhjet lokale në vendin tonë janë parashikuar të mbahen me 30 qershor, por opozita ka paralajmëruar se do ti bojkotojë ato.

Lexoni dhe kete

ULQINAKU: TE PROTESTOJME PER TE OFRUAR ZGJIDHJE PER SHQIPTARET

Përveç deklaratës së Partisë Demokratike dega Shkodër, edhe ish-deputetja e PD Izmira Ulqinaku bëri thirrje …