Breaking News

KREU I PMDL- se MUSTAFA LICI NE AUTOCHTHONOUS

Partia Demokratike duhet t pyes dhe t konsultohet me aleatt n kshillin bashkiak pasi vetm n kt mnyr kemi nj mirfuksionim t mazhorancs n kt kshill. Ka qn kjo deklarata e kryetarit t partis mendimi I djatht liberal dh njkohsisht kshilltar I ksaj force politike Mustafa Licit gjat emisionit Autochthonous n ekranin e televizionit Rozafa.

Gjat bashkbisedimit me gazetarin Elvis Nabolli, kreu i PMDL- s ka krkuar nga kryebashkiakja Ademi q n buxhetin e bashkis s re t ulen taksat.

Pr afro 1 or Lici ka komentuar zhvillimit politike n qytetin e Shkodres.

Lexoni dhe kete

SHEMBJA E TEATRIT, REAGON EDHE PD SHKODËR

Për shembjen e teatrit kombëtar ka reaguar edhe Partia Demokratike dega Shkodër. Në një njoftim …