KREU I PD TAKIM NE SHKODER

Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha zhvilloi një takim me anëtar dhe simpatizant të kësaj force politike në Shkodër të cilëve u bëri ftesë të bëhën pjesë e protestës së 27 janarit. Në një intervistë dhenë për TV Rozafa Basha u shpreh se në këtë protestë nuk do mungoi asnjë Shqiptar i ndershëm, e sidomos Shkodranët që i kanë paraprirë gjitha protestave….

Basha shtoi se nuk ka procese të rëndësishme dhe nuk ka luftë më të rëndësishme pa patur një qeverisje që mendon për qytetarët….

Basha ishte i pranishëm në Shkodër në prag të protestës së 27 janarit, që do organizohet në Tiranë.

Lexoni dhe kete

PAA NIS PERGATITJET PER ZGJEDHJET LOKALE

Nga shkodra Partia Agrare Ambientaliste ka nisur përgatitjet për zgjedhjet lokale të 2019, në takim …