Wednesday , 1 August 2018

KRIM NE FAMILJE NE KOPLIK TE MALESISE SE MADHE, BURRI VRET GRUAN

Me datë 28.01.2018, ora 18:15, ka ardhur një telefonatë në sallën operative se në qytet Koplik, Malësi e Madhe shtetasi Ylber Bajrakurti 42 vjeç, në oborrin e banesës së tij, ka vrarë me sopate bashkëshorten e tij L. B. 42 vjeçe.

Menjëhere kanë shkuar shërbimet e policisë ku është kapur autori i kësaj ngjarje dhe shoqeruar në ambjentet e Komisariatit të Policisë Malësi e Madhe.

Nga informacionet paraprake mesohet se shtetasi Ylber Bajrakurti trajtohej si i semurë mendor.

Po kryhen veprimet me grup hetimorë për sqarimin e rrethanave të ngjarjes

Lexoni dhe kete

OPERACIONI “GARANTUESI”, GJYKATA E SHKODRES CAKTON MASEN E SIGURISE PER 9 TE ARRESTUARIT

Gjykata e Shkodrës ka dhënë këtë të dielë masën e sigurisë për 9 të arrestuarit …