“KRISHTLINDJE NE QYTETIN TIM” NGA FAMULLIA SHEN SHTJEFNI

Famullia e Shen Shtjefnit ne Shkoder ka organizuar “Krishtlindje ne qytetin tim”.Vetem pak dite perpara festes se Krishtlindjeve ky aktivitet vjen per te dhuruar tre dite atmosferen e festave.

Organizatoret treguan se me ane te ketij aktiviteti kishin si qellim te tregojne se ky qytet po feston.

 

“Krishtlindje ne qytetin tim” eshte nje aktivitet i cili do te vijoje per tre dite me rradhe dhe nga ku Famullia Rragam, Malesi e Madhe dhe femije te katekizmit te katedrales nepermjet performancave te tyre do te dhurojne atmosfere te kendshme ne vigjilje te festes se Krishtlindjeve.

Lexoni dhe kete

EKSPOZITA “4 N 1” NE GALERINE E ARTEVE SHKODER

2 fotografĂ« dhe 2 piktorĂ« organizuan pasditĂ«n e sĂ« premtes njĂ« ekspozitĂ« nĂ« ambjentet e …