Monday , 25 January 2021

KROQI: SK VLLAZNIA DO JET I SUKSESSHM EDHE M 2017-n

Viti 2016,pavarsisht vshtirsive q kan kaluar shum sporte pr shkak t mungess s kushteve t duhura pr strvitje, srish mund t quhet i suksesshm. Ky sht konkluzioni n t cilin ka dal drejtori i Sportklub Vllaznia Mark Kroqi i cili ka qen i ftuar mbrmjen e s hns n Sport Arena ku ka br nj analiz t zgjeruar pr t gjitha sportet e ktij klubi.

 

Kroqi ka folur edhe pr vitin 2017 dhe ka shprehur bindjen e tij t plot se edhe ky vit do t jet i suksesshm pr sportet dhe sportistt shkodran.

 

Sportklub Vllaznia numrin 14 disiplina sportive, m shum se do klub tjetr n Shqipri dhe kjo e bn m t veant se t gjith edhe sot, t parin klub sportiv n historin e sportit shkodran. Pr m tepr q kampiont dhe ekipet kampion jan t shumt do vit.

Lexoni dhe kete

VLLAZNIA U-21 FITON 2 – 1 EDHE ME APOLONINË

Vllaznia U21 vazhdon të fitojë në kampionat dhe të kryesojë me meritë renditjen e kampionatit …