Breaking News

KRYEMINISTRI EDI RAMA MBERRIN NESER NE SHKODER, ZBARDHET AXHENDA

Eshte zbardhur axhenda e vizitës së kryeministrit Edi Rama në Shkodër.

Raportohet se Rama bashkë me deputetë të PS-së për qarkun e Shkodrës, për të vijuar takime me biznese të vogla lidhur me TVSH. Mësohet se kreu i qeverisë do të zhvillojë edhe një dëgjesë me minoritetin serb dhe malazez.

AXHENDA

Ora 09:00 nisja nga Tirana

Ora 10:30 inaugurimi i Qendrës Multifunksionale/ MFE

Ora 11:00 Çelja e Panairit te pare Rajonal te Punës për Shqipërinë (vendi: Shkolla industriale)

Ora 12:00 Panel me bizneset e vogla për te diskutuar për TVSH-ne

Ora 13:00 Dreke me bizneset e vogla ne Shkodër

Ora 14:30 dëgjesa me minoritetin serb dhe malazez

Lexoni dhe kete

SHEMBJA E TEATRIT, REAGON EDHE PD SHKODËR

Për shembjen e teatrit kombëtar ka reaguar edhe Partia Demokratike dega Shkodër. Në një njoftim …