Breaking News

KRYETARI I PD SHKODER I FTUAR NE “AUTHOCHTHONOUS”

Kryetari i PD Shkoder Ramiz Çoba ka qene i ftuari i rradhes ne emisionin “Authoctonous” ne Tv Rozafa  nga gazetari Elvis Nabolli ku eshte diskutuar gjeresisht mbi protesten e organizuar nga opozita me 8 dhjetor. Gjithashtu Çobaj foli edhe per protesten e rradhes qe do te jete ajo e 17 Dhjetorit.

Nderkohe Çobaj deklaroi se ne rast mosreflektimi nga qeveria, protestat do te shtrihen ne te gjitha qytetet e Shqiperise.

Gjate emisionit “Authochtonous” Çobaj tha se protestat e organizuara nga opozita jane vetem per pakenaqesite e shumta qe populli shqiptar ka ndaj qeverise aktuale.

Lexoni dhe kete

BASHA: SULMET KUNDĂ‹R OPOZITĂ‹S NUK I FSHEHIN DOT DĂ‹SHTIMET

Kreu i PD-sĂ« Lulzim Basha ka reaguar sĂ«rish pĂ«rmes njĂ« deklarate shpĂ«rndarĂ« mediave, lidhur me …