Wednesday , 12 August 2020

KUQEZINJTE: FITORE E LODHSHME, POR FANTASTIKE!

Fitore të lodhshme e ka cilësuar kapiteni I skuadres kuqezi Ansi Agolli fitoren ndaj Maqedonise në “Loro Borici”. Agolli nuk e ka fshehur faktin se kuqezinjtë paten fatin me vete.

Për heroin e këtij takimi, Bekim Balajn kjo ndeshje pati shumë emocione dhe mbështetja për te nga tifozet shkodran e ktheu pas në vite atëherë kur luante për Vllazninë e Shkodres.

Edhe për sulmuesin Armando Sadiku ndërprerja e takimit ndikoi pozitivisht pasi ekipi ndryshoi mënyrën e të luajturit.

Pas fitores me Maqedoninë në “Loro Borici” dhjetra tifoze kuqezi kane festuar në rruget e qytetit te Shkodres.

Lexoni dhe kete

VLLAZNIA NIS STĂ‹RVITJEN NĂ‹ MESJAVĂ‹N E ARDHSHME

Vllaznia pritet tĂ« nisĂ« stĂ«rvitjen pĂ«r sezonin e ri mesjavĂ«n e ardhshme. Ishte menduar nĂ« …