KUQEZINJTE: FITORE E LODHSHME, POR FANTASTIKE!

Fitore t lodhshme e ka cilsuar kapiteni I skuadres kuqezi Ansi Agolli fitoren ndaj Maqedonise n Loro Borici. Agolli nuk e ka fshehur faktin se kuqezinjt paten fatin me vete.

Pr heroin e ktij takimi, Bekim Balajn kjo ndeshje pati shum emocione dhe mbshtetja pr te nga tifozet shkodran e ktheu pas n vite ather kur luante pr Vllaznin e Shkodres.

Edhe pr sulmuesin Armando Sadiku ndrprerja e takimit ndikoi pozitivisht pasi ekipi ndryshoi mnyrn e t luajturit.

Pas fitores me Maqedonin n Loro Borici dhjetra tifoze kuqezi kane festuar n rruget e qytetit te Shkodres.

Lexoni dhe kete

LOJTARËT E VLLAZNISË NË QENDËR TË MERKATOS

Pezullimi për momentin i procesit të Ankandit të Klubit të Futbollit Vllaznia, duket se ka …