Wednesday , 20 June 2018

LAJM I FUNDIT: VIDHET ARGJENDARIA NE SHKODER, DYSHOHET PER 3 AUTORE

Vidhet gjate nates argjendaria ne Shkoder. Fillimisht i eshte vendosur lende plasese per te shperthyre njeren nga grilat e argjendarise. Pastaj jane futur brenda duke kryer edhe vjedhjen. Mesohet se kane qene 3 persona, 2 te cilet jane futur ne argjendari ndersa nje i trete ka qene duke i pritur me nje autovetur.

Lexoni dhe kete

60-VJEÇARI SHKODRAN U MENDUA SE VDIQ PER SHKAQE NATYRALE, POR E VERTETA ESHTE TJETER

Mehdi Kavaja rreth 60 vjec eshte gjetur pa shenja jete ne punishten e tij ne …