Saturday , 24 March 2018

LEKUNDJE TERMETI NE LEZHE

Lëkundje tërmeti janë ndjerë pasditen e sotme rreth orës 15:03 ne lezhe.

Epiqendra ka qënë midis Lezhës dhe Rubikut. Qendra Sizmologjike Europiane ka konfirmuar tërmetin me magnitudë 4ballë.

Tërmeti ka qenë me një thellësi 5 kilometra. Nuk ka të dhëna për të lënduar apo dëme materiale.

Lexoni dhe kete

MILLJA: SHQETESIM MBETET PIKA KRITIKE E LIQENIT TE SHKODRES

Pika kritike e liqenit të Shkodrës mbetet shqetësim për prefektin e Qarkut Shkodër, Çesk Millja. …