Wednesday , 12 August 2020

LEZHA KREMTON 25 VJETORIN E THEMELIMIT TE PD-se

U mblodhen te gjithe, themelues, ish deputete e deputete te tanishem, ish drejtues dhe kreret aktuale, anetare e simpatizane. Kjo ka qene menyra me te cilen demokratet e Lezhes kremtuan 25- vjetorin e themelimit te partise se pare opozitare ne vend. Te paret ne podium u ngjiten anetaret me te rinj, te cilet kane si shprese te tyre te vetme partine demokratike.

Per deputetin Aldo Bumci, historia e shqiperise keto 25 vite eshte shkruar prej demokrateve, ndersa ish i perndjekuri Ndue Zeka prezantoi zingjiret si metoda qe perdor Rama per te ulur shqiptaret.

Kemi fituar nje beteje dhe shperblimi iu kesaj fitoreje do te jete per cdo lezhjan, por kemi te tjera beteja me te cilat do te perballemi e te fitojme ka deklaruar ne fjalen e tij kreu i demokrateve te Lezhes Paulin Marku.

Lexoni dhe kete

BASHA: TURIZMI, DEGA MË E GODITUR NGA PANDEMIA

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, publikon pamje të plazheve të boshatisur, pasi sipas tij, …