Wednesday , 25 November 2020

LIBRA MBERRIN NE SHKODER. HAFIZI: PRESIDENTI NGA POPULLI

Presidenti duhet t zgjidhet nga votat popullore, dhe LIBRA sbashku me 8 deputet t tjer t parlamentit po bjn presionin e nevojshm q t arrihet kjo gj. Deklarata ka ardhur nga deputetja e qarkut Shkoder tashme pjes e LIBRA- s Mimoza Hafizi gjat nj konference pr shtyp, pas nj aktiviteti t organizuar me simpatizant t LIBRA-s n Shkoder ku ishte I pranishm edhe deputeti Ben Blushi.

N prag t vitit elektoral, Hafizi sht ndalur edhe tek koalicionet e mundshme ne mes LIBRA- s dhe forcave t tjera politike. Sipas deputetes Hafizi forcat politike n vendin ton jan larg asaj cfar LIBRA krkon, megjithate do t jen antarsia e ktij subjekti politik q do vendospr koalicionet e LIBRA- s.

Deputett Ben Blushi dhe Mimoza Hafizi kan prezantuar partin Lista e Barabart nj pjes t antarsis s LIBRA- s n Shkoder.

Lexoni dhe kete

KRYEKOMUNARI I MITROVICËS NË KRAH TË LIDERIT TË PD

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ka pritur këtë të hënë në një takim kryekomunarin …