Tuesday , 16 January 2018
Breaking News

LIBRA, SHKODRA DUHET TE KETE VOTE REVOLTE

Kryetari i libras Ben Blushi ka zhvilluar nje ecje pergjate bizneseve ne rrugen e Gjere teksa eshte njohur me problematikat e tyre.

Blushi tha se pret nga Shkodra nje vote revolte, kunder te majtes dhe te djathtes.

Libra ne Shkoder kerkon vote per kryesuesen e listes Vjoleta Alushin ne Shkoder.

Lexoni dhe kete

BASHA: NUK KA SHQIPERI NE BE, PA DREJTESI QE NDESHKON KRIMIN

Ndryshe nga kryeministri Edi Rama, i cili bën përgjegjës opozitën se po pengon aspiraten europiane …