LICI, AKUZA PER BASHKEPUNIM MES KESHILLTAREVE PD- LSI

Mbledhja e radhes e keshillit te bashkise eshte shoqeruar me debate, akuza dhe kunder- akuza. Akuzat kane arritur deri aty, sa aleatt e demokratve kan akuzuar kshilltart e PD- s pr koalicion t fsheht me LSI- n.

 

Debatet faktikisht kan nisur gjat diskutimeve pr pikn 3 t rendit t dits, at t ndarjes s qytetit n lagje. N kt pik nuk kan munguar edhe akuzat me tendenc fetare.

 

Mbledhja eshte nderprere disa here per shkak te debateve te forta dhe akuzave te drejtperdrejta mes keshilltareve!

Lexoni dhe kete

MEDIU: NË ZGJEDHJET E 25 PRILLIT, QYTETARËT TË SHOHIN INTERESAT E TYRE

Kreu i PR, Fatmir Mediu, zhvilloi disa takime me banorë të zonës së Levanit të …