Tuesday , 16 August 2022

LIKA: DUHET KUJDES, ASNJË NËNLVERËSIM FLAMURTARIT

Kapiteni i Vllaznisë Gilman Lika u ka bërë thirrje të shokëve të ekipit për ta vlerësuar maksimalisht ndeshjen e rradhës, atë që do të luajnë të martën ndaj Flamurtarit në Shkodër. Kjo sepse në sfida të tilla ndaj skuadrave me probleme, kuqeblutë kanë neglizhuar duke mos marrë rezultatet e duhura. Në një prononcim për mediat, mesfushori kuqeblu ka shprehur bindjen se ecuria e Vllaznisë në gjysmën e dytë të sezonit do të jetë më e mirë.

Ndërkohë klubi shkodran ka bërë të ditur se nga paraditja e së hënës ka nisur edhe shitja e biletave për sfidën ndaj Flamurtarit dhe çmimet e biletave janë ato të zakonshmet, duke filluar nga 2 mijë lekë të vjetra dhe duke përfunduar tek tribuna VIP ku një biletë do të kushtojë 10 mijë lekë.

Lexoni dhe kete

VLLAZNIA, STËRVITJE DISA DITORE NË POGRADEC

Vllaznia do të jetë pushim deri të martën. Trajneri Josa ka vendosur t’i lërë edhe …