LIKA: FITIMI I KUPËS S’KISHTE RËNDËSI, OBJEKTIVIN E ARRITËM

Zhgënjim në rradhët e tifozëve shkodranë për humbjen e Vllaznisë në finalen ndaj Bylisit dhe për më tepër, për lojën shumë të dobët që ajo zhvilloi në këtë 90 minutësh.

Megjithatë për kapitenin Gilman Lika, kjo humbje nuk është fundi I botës sepse në fund të fundit, fitimi I kupës nuk ka qenë objektiv sepse ai më kryesori, ngjitja në Superligë është arritur.

Vetë Lika bën apel ndërkohë për një ndërhyrje sa më të shpejtë të drejtuesve të klubit për ndërtimin e skuadrës së sezonit të ri, ndërkohë që për vete shprehet I vendosur për t’I qëndruar sërish besnik Vllaznisë.

Lexoni dhe kete

ÇIKLIZËM/ BRUNO KOLA DHE VLLAZNIA, FITUES NË TROFEUN “KORÇA”

Çiklistët e Vllaznisë kanë dominuar në etapën e parë të trofeut “Korça” zhvilluar pasditen e …