LIKA: MË DUKET VETJA SI NË BURG, MEZI PRES TË RIKTHEHEMI

Tre javë pa stërvitje dhe duke qëndruar brenda i janë dukur si të jetë në burg kapitenit të Vllaznisë Gilman Lika. Në një lidhje përmes skype me emisionin “Sport Arena” në televizionin Rozafa, mesfushori i kuqebluve njëkohësisht është shprehur se pret që gjithçka t’i rikthehet normalitetit dhe Vllaznia të kthehet edhe më e fortë në fushën e lojës.
Përveç Gilman Likës, pjesmarrës në këtë emission kanë qenë përmes lidhjeve direkte edhe dy kampionët e Europës, peshëngritësi Erkand Qerimaj dhe atleti Izmir Smajlaj.
Po ashtu edhe ish- gjimnasti I Vllaznisë Artan Vukatana që tashmë është drejtor teknik në një palestrat më të njohura të Romës në Itali, ndërkohë që në lidhje të drejtëpërdrejtë me këtë emision ka qenë edhe drejtori i Sportklub Vllaznia Mark Kroqi.

Lexoni dhe kete

KEQI: KËNAQËSI TË JEM GOLASHËNUESI MË I MIRË NË MALTË

Një futbollist shkodran është shpallur kampion në Maltë me ekipin e Florianës. Bëhet fjalë për …