Monday , 24 February 2020
Breaking News

LIKA: OBJEKTIVI I VLLAZNISË NUK NDRYSHON AS NDAJ BURRELIT

Vllaznia pas dy muajsh rikthehet të luajë në “Loro Boriçi” dhe do ta bëjë këtë gjë pasditen e së dielës me ndeshjen ndaj Burrelit. Duke folur në lidhje me këtë sfidë, trajneri i kuqebluve Hasan Lika ka vlerësuar kundërshtarin megjithatë e ka deklaruar qartë objektivin për ta fituar edhe këtë ndeshje.

Ndërkohë, i pyetur nëse Vllaznia ka filluar të mendojë për të ardhmen dhe merkaton e janarit, trajneri Lika shprehet

Ndeshja Vllaznia- Burreli do të luhet të dielën në orën 14.00 në stadiumin “Loro Boriçi” dhe kuqeblutë padyshim që do të tentojnë fitoren dhe ruajtjen e distancës e pse jo edhe thellimin e saj me ndjekësit.

Lexoni dhe kete

VLLAZNIA FEMRA FITON EDHE KUPËN E MINIFUTBOLLIT

Vllaznia në futboll për femra dominon edhe në minifutboll dhe ka fituar edhe të parën …