Tuesday , 29 September 2020
Breaking News

LLESHAJ: KRIMI NË SHQIPËRI KA ULJE GALOPANTE NGA VITI NË VIT

Nga seanca e kuvendit, Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj, ka deklaruar se krimi në Shqipëri ka një ulje galopante nga viti në vit.

Në përgjigje të deputetit të opozitës së re, Halit Valteri i cili thirri interpelancën, Lleshaj tha se krimi në Shqipëri është poshtë nivelit mesatar Europian.

Leshaj foli edhe për aksionet e OFL dhe ato për anti-kanabis, ku theksoi se po bëhet një punë e mirë.

Lexoni dhe kete

PD NIS FUSHATËN ELEKTORALE

Ka nisur faza e tretë e përzgjedhjes së kandidatëve për deputetë të Partisë Demokratike. Procesi …