Saturday , 25 November 2017

LLOGARITE E KLUBIT VLLAZNIA VIJOJNE TE JENE TE BLLOKUARA

Llogarite bankare te klubit Vllaznia vijojne te jene te bllokuar. Nje gje e tille behet e ditur nga drejtori i drejtorise rajonale te tatim-taksave Shkoder, Hysen Hysaj. Ai thote se klubi Vllaznia ka pasur nje akt-marreveveshje me drejtorine rajonale te tatim-taksave Shkoder qe deri ne nje periudhe i ka qendruar strikt. Ne momentin qe nuk i ka qendruar likujdimit te kesteve qe ishin parashikuar eshte prishur kontrata dhe i kemi bllokuar llogarite klubit shton Hysaj.

Por, ne fund drejtori i Drejtorise Rajonale te Tatim-Taksave shton se drejtuesit e Vllaznise jane te gatshem te rilidhin akt-marreveshjen e re me drejtorine e tatimeve.

Lexoni dhe kete

LIKA: ME LUSHNJEN BËMË DETYRËN, DUHET E NJËJTA GJË ME LUFTËTARIN

Fitorja ndaj Lushnjes i ka shërbyer Vllaznisë për të rikthyer qetësinë në aspektin psikologjik megjithatë …

Abonohu per lajmet e fundit
Thanks for signing up. You must confirm your email address before we can send you. Please check your email and follow the instructions.
Abonohu sot per lajmet me te fundit !
×
×
WordPress Popup Plugin