Wednesday , 2 December 2020

LSI VOTON PER KREUN E SAJ SIPAS PARIMIT 1 ANTARE 1 VOTE

 

Levizja socialiste per Integrim ka zhvilluar zgjedhjet per kryetarin e ri te kesaj force politike. Kutite jane hapur ne oren 8 te mengjesit. Deputeti Agron Çela tha se kjo eshte nje dite e suksesshme ndersa i uroj suksese kryetarit te ri

Prefekti i qarkut Shkoder Paulin Radovani ka hequr mantelin e detyres qe ka, teksa u shpreh hapur se ai shkon ne cdo kah qe eshte deputeti Agron Çela

Ne te gjithe qarkun Shkoder jane rreth 3500 antare qe do te votojne per zgjehdjen e kryetarit te ri te levizjes socialiste per integrim.  Konkurojnë Ilir Meta, Shezai Rrokaj dhe Përparim Spahiu.

Lexoni dhe kete

MEDIU THIRRJE TE RINJVE

Kryetari i PartisĂ« Republikane, Fatmir Mediu, u ka bĂ«rĂ« thirrje tĂ« rinjve tĂ« bĂ«hen pjesĂ« …