Saturday , 17 March 2018

LULZIM BASHA HEDH AKUZA NDAJ KRYEMINISTRIT RAMA PER NDIHMEN EKONOMIKE

Edi Rama eshte nje njeri qe zgjedh te sulmoje opoziten, per te fshehur pergjegjesine qe ka ndaj familjeve qe u eshte hequr ndihma ekonomike. Keshtu u shpreh kreu i Partise Demokratike, Lulzim Basha, ne nje dalje per mediat pak minuta para perfundimit te seances se kuvendit kete te enjte.

Sipas Bashes, Rama po mundohet te lere pa buke pa uje dhe pa drita mijera familje ne vendin tone. Por, kreu i PD-se, garantoi se opozita do te beje gjithcka qe Rama ta jete pergjegjes per kete akt kriminal.

I pyetur per protestat e opozites, Basha theksoi se protestat jane te vazhdueshme dhe te shtrira kudo deri ne largimin e kesaj qeverie.

Lexoni dhe kete

VIJOJNE RRESHQITJET E DHERAVE, RREZIKOHEN DISA BANESA

Vijon shembja masive e dherave ne lagjen Varosh te Lezhes. Reshjet e shiut kane perkeqesuar …