LULZIM BASHA PREZANTON KANDIDATIN ANTON KOKAJ

Malesia e madhe ka leshuar uraganin e saj ne shesh, dhe ky eshte sinjali se qeveria do te kete ndeshkimin me vote me 21 qershor. Se bashku me kryetarin e ardhshem te malesise se madhe Anton Kokaj ne do te rindertojme jo vetem Malesine port e gjithe Shqiperine . Ne kete menyre u eshte drejtuar malesoreve kryetari I partise demokratike Lulzim Basha gjate prezantimit te kandidatit per bashkine Malesi e madhe Anton Kokaj.

Me pas ka qene kandidati Anton Kokaj I cili u premtoj banoreve se do te jete zeri dhe vullneti I tyre gjithashtu Kandidati Kokaj ju beri thirrje banoreve qe te mos bien pre e presioneve qe disa individe te caktuar po bejne.

Malesia e madhe me shume se kurre ka vershuar ne shesh duke mbeshtetur ne menyre madheshtore kandidatin Anton Kokaj. Me nje mbeshtetje e cila e qon Anton Kokajn ne nje fitore te padiskutueshme ne zgjedhjet e 21 qershorit kryetari I partise demokratike e po ashtu edhe kandidati Kokaj ju kane premtuar banoreve se kjo mbeshtetje do te shperblehet me pune dhe dinjitet.

Lexoni dhe kete

PD KUNDËR ZGJEDHJEVE ME 30 KORRIK NË UNIVERSITETE

Përveç studentëve, edhe Partia Demokratike ka dalë kundër vendimit të ministrisë së arsimit për zhvillimin …