Tuesday , 18 January 2022

LULZIM BASHA, TAKIM ME DEMOKRATËT NË SHKODËR

Kryetari i PD, Lulzim Basha, zhvilloi një takim me demokratët në Shkodër.

Në Shkodër jam në një nga skenat e krimit të 25 prillit theksoi Basha, teksa hodhi akuza ndaj Ramës dhe Doshit.

25 prilli thelloi plagët e vjetra të vjedhjes së zgjedhjeve shtoi kreu i PD, i cili bëri me dije se do të vazhdojmë deri në fund betejën për të drejtën e 25 prillit.

Lexoni dhe kete

KRYESIA E PD PËRJASHTON SALI BERISHËN NGA PARTIA

Kryesia e PD ka përjashtuar nga Partia Demokratike ish-kryeministrin Sali Berisha dhe disa anëtarë të …