Saturday , 27 November 2021

LULZIM BASHA, TAKIM ME QYTETARËT NË LEZHË

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, është ndalur këtë të mërkurë në Lezhë, ku ka zhvilluar një takim me qytetarët. Asgjë nuk ndodhi rastësisht në zgjedhje, pasi u përdor çdo marifet theksoi Basha.

Vala e shpresës për ndryshim nuk do të bjerë shtoi kryedemokrati.

Gjatë fjalës së tij, lideri demokrat tha se PD-ja premtoi një të ardhme më të mirë për njerëzit dhe këtë gjë do e arrijë.

Lexoni dhe kete

BERISHA: 11 DHJETORI DO TË JETË FILLIMI I REVOLUCIONIT PAQËSOR

Pavarësisht vendimit të Bashës për mbledhjen e Kuvendit më 18 dhjetor, Sali Berisha ka theksuar …