Thursday , 15 April 2021

M. MADHE, PLAGOSET 46- VJEARI ME THIKE!

Nj 52-vjear nga Malsia e Madhe sht qlluar me thik paraditen e sotme pas nj konflikti t astit. Msohet se shtetasi me iniciale F.C banues n fshatin Gril sht qlluar me thike nga 46-vjeari Gzim Rrgalla, i cili sht prangosur nga forcat e policis.

I plagosuri sht drguar n spitalin e Shkodrs ku ndodhet jasht rrezikut pr jetn dhe gjendja e tij shndetsore po monitorohet nga bluzat e bardha.
Policia vijon punn pr zbardhjen e rrethanave t plota t ksaj ngjarjeje t rnd.

Lexoni dhe kete

NDAHET NGA JETA DEPUTETI BASHKIM FINO

Një lajm i hidhur për skenën politike shqiptare. Është ndarë nga jeta në moshën 58-vjeçare …