Wednesday , 17 January 2018

MAÇAJ: DEKLARATAT E BILAL KOLES JANE GENJESHTRA

Paulin Maçaj ka mohuar çdo akuze qe kryetari i aleances popullore per drejtesi ka bere ne Shkoder nje dite me pare. Sipas Maçajt nuk ka patur asnje procedim penal ndaj tij pervec kauzes se protestes qe ka zhvilluar per muaj me radhe.

Maçaj mohon te kete firmosur kandidimin e tij ne radhet e kesaj partie, ashtu sikurse pretendonte kryetari Bilal Kola.

Maçaj riperserit kerkesen e tij te vetme duke thene se ka nje kauze, dhe ajo eshte marrja e demshperblimeve per ish te permbyturit e nenshkodres.

Lexoni dhe kete

RRUGA E TOROVICES, FRROKAJ BIND RAMEN

Darka e së premtes e Kryebashkiakut të Lezhës Fran Frrokaj me Kryeministrin Edi Rama, i …