Monday , 26 October 2020

MAKINA PERPLAS BIÇIKLETEN, PLAGOSET 27-VJEÇARI

Një 27-vjeçar që po udhëtonte me biçikletë mbeti i plagosur, pasi u përplas nga një automjet. Aksidenti ndodhi mëngjesin e së shtunës në Ishull-Lezhë, ndërsa i plagosur mbeti shtetasi Y.M., banues në Lezhë.

27-vjeçari u dërgua menjëherë ne spitalin rajonal te Lezhes nga ku mesohet se pasi ka marre ndihmen e pare mjekesore ndodhet jashte rrezikut per jeten.

Ndërkohë policia e cili mbërriti në vendin e ngjarjes nisi hetimet për zbardhjen e shkaqëve të këtij aksidenti që u regjistrua rreth orës 8 e 30 të mëngjesit të ditës së sotme në një rrugë dytësore ne fshatin Ishull-Lezhë të Lezhës.

Lexoni dhe kete

AKSION PER LOJERAT E FATIT NE LEZHE DHE KURBIN

Bazuar në informacionet e marra në rrugë operative dhe nga informacionet e adresuara nga qytetarët …