Tuesday , 19 November 2019

MAKINA PERPLAS MOTORÇIKLETEN, HUMB JETEN 61-VJEÇARI

Një përson humbi jeten, pasi motoçikleta me të cilen po udhetonte u përplas nga një automjet.Aksidenti ndodhi pasditen e së shtunës në supestraden Lezhë-Shkodër, pranë fshatit Balldre.Viktimë e këtij aksidenti mbeti shtetasi Zef Stenaj 61-vjeç banues në Torovicë të Lezhës.Motoçikleta me të cilen po udhetonte 61-vjeçari u përplas nga automjet ti “Ford” me drejtues shtetasin M.SH.Goditja ka qenë e fortë, duke i shkaktuar vdekjen e menjëhershme 61-vjeçarit i cili po lëvizte në drejtim të Balldrenit në momentin e aksidentit.Policia e cila mbërriti menjëherë në vendin e ngjarjes nisi hetimet për zbardhjen e shkaqeve të kwtij aksidenti, ndërsa drejtuesi i mjetit M.Sh, është shoqeruar në polici dhe po merret në pyetje rreth ngjarjes.

Lexoni dhe kete

VOLEJBOLL/ VLLAZNIA RIGJEN FITOREN, MUND 3-1 SKËNDERBEUN

Pas humbjes javën e kaluar në Tiranë ndaj Farkës, ekipi i Vllaznisë në volejboll për …